panna młoda ślub
Photo toanmda/ pixabay

Organizacja ślubu jest nie lada zadaniem i wyzwaniem. Szczególnie stresujące są ostatnie dni przed weselem. Może się wydawać, że wszystko jest już zapięte na ostatni guzik, i tylko czekasz na wieczór panieński, a jednak w ostatniej chwili zawsze coś wypadnie. Jeżeli chcesz mieć pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, skorzystaj z naszego poradnika, w którym zawarliśmy najważniejsze rzeczy, o których powinna pamiętać przyszła Panna Młoda.

Stworzenie listy prezentów

Panna Młoda, aby ułatwić swoim Gościom wybór prezentu, może wraz ze swoim wybrankiem stworzyć listę, na której znajdą się rzeczy, które by oni chcieli dostać w prezencie. Dzięki takiej liście Goście będą mieli pewność, że prezenty ślubne trafią w gusta i preferencje Młodej Pary. Podczas tworzenia listy należy uwzględnić możliwości finansowe Gości, umieszczając na niej prezenty w różnych przedziałach cenowych.

wesele
Photo Pexels/ pixabay

Do tworzenia listy można użyć specjalnej platformy, do której wszyscy Goście będą mieli dostęp. Każdy może przejrzeć sobie listę, wybrać prezent i kupić go w jednym z wybranych sklepów internetowych. Można też napisać własnoręcznie taką listę i przekazać ją świadkom czy rodzicom, którzy będą kontrolować, które prezenty już są zarezerwowane.

Można porozmawiać z gośćmi, co oni sądzą o takiej liście. Mogą na przykład poczuć się, że chcemy coś na nich wymusić. 

Jeżeli jednak Gościom zdecydowanie nie podoba się taki pomysł, warto raczej z niego zrezygnować i pozostać przy tradycyjnym rozwiązaniu.

O czym powinna pamiętać panna młoda – Właściwe wybranie bielizny ślubnej

Bieliznę do ślubu należy kupować dopiero po wyborze sukni ślubnej, by pasowała idealnie. Podczas wyboru bielizny do ślubu należy uwzględnić sezon, miejsce, pogodę i oczywiście kolor sukni. Pannom młodym poszukującym modnej sukni ślubnej polecamy wizytę w internetowym butiku Fenii. Na stronie sklepu https://fenii.pl/ dostępna jest najnowsza kolekcja modnych w tym sezonie sukien ślubnych i eleganckich sukienek na wesele. Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup cielistej bezszwowej bielizny dedykowanej specjalnie na tę okazję. Pamiętaj też o podwiązce, która według przesądów da wam szczęście. 

Fason bielizny należy dopasować do kroju stylizacji ślubnej, by ukrywała wszystkie mankamenty figury, jednocześnie podkreślając to, co chciał podkreślić dizajner. Oprócz tradycyjnego kompletu, składającego się ze stanika i majtek, Panna Młoda może też się zdecydować na seksowny gorset czy body, który doskonale pasuje do sukni z otwartymi plecami.

Odwiedzanie SPA

Tydzień przed ślubem warto zafundować sobie babski wypad do SPA czy przynajmniej masaż relaksacyjny, co zdecydowanie pomoże się odprężyć i przynajmniej na chwilę zapomnieć o kłopotach, związanych z organizacją ślubu i wesela. 

spa
Photo zerocool/ pixabay

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska, inaczej sesja przedślubna dziś cieszy się dużą popularnością. Coraz więcej młodych par decyduje się na jej zorganizowanie. Jest też doskonałą  szansą na lepsze poznanie fotografa ślubnego. Poza tym zdjęcia z sesji narzeczeńskiej można wykorzystać do przystrojenia sali weselnej czy dekorowania zaproszeń.

Sesja narzeczeńska to niesamowite emocje i pamiątka na całe życie, dzięki której będziecie mogli wracać wspomnieniami do najszczęśliwszych chwil w Waszym życiu i pokazać swoim dzieciom oraz wnukom, jak wyglądały początki Waszej miłości i związku.

O czym powinna pamiętać przyszła panna młoda – Pomocna dłoń podczas korzystania z toalety

Rzadko kiedy podczas wyboru sukni ślubnej kobiety zastanawiają się nad tym, jak będą korzystać z toalety, mając na sobie piękną suknię ze sztywnym gorsetem czy długim trenem. Aby uniknąć tej drobnej niedogodności, należy zawczasu umówić się ze swoją druhną, że będzie asystować Ci podczas korzystania z toalety. 

Szminka do poprawiania ust

Nawet jeżeli zatrudniłaś najlepszą wizażystkę do zrobienia makijażu ślubnego, to i tak podczas długiego przyjęcia weselnego będziesz musiała poprawiać usta. Musisz więc mieć pod ręką pomadkę w odpowiednim odcieniu, którą warto kupić od razu po makijażu próbnym. 

szminka panna mloda
Photo OmarMedinaFilms/ pixabay

I co najważniejsze: zabierz ze sobą dobry humor i baw się dobrze. Pamiętaj, że masz u swego boku najlepszego mężczyznę na świecie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here