Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka "7 Ryb"

o organizacji

Sondaże

Brak sondaży
Sondaż to sposób na to, by w szybki i prosty sposób dowiedzieć się, co sądzą ludzie na temat wybranej kwestii, które z proponowanych rozwiązań (np. projektów graficznych, wizualizacji) najbardziej im się podoba itp.
Portal Wspoldecydujemy.pl ułatwia przeprowadzenie takiego sondażu (głosowania) przez Internet.
Sondaż warto przeprowadzić, jeśli:
mamy do rozstrzygnięcia kwestię, którą da się zawrzeć w jednym prostym pytaniu z odpowiedziami do wyboru (np. pytania zamknięte z odpowiedziami „tak” lub „nie”, propozycje sloganów promocyjnych, nazwy miejsc),
mamy do wyboru kilka projektów graficznych / wizualizacji (np. logotypów, modeli ławek,koncepcji zagospodarowania miejsc).
Portal Wspoldecydujemy.pl pozwala na definiowanie wszystkich wymienionych rodzajów pytań.
Jest to więc swego rodzaju forma głosowania, którego wynik jest pomocny dla organizatora sondażu przy podejmowaniu ostatecznej decyzji. Wyniki sondażu obrazuje wykresM, który można zobaczyć bezpośrednio po oddaniu swojego głosu lub po zakończeniu trwania sondażu (w zależności od wybranych ustawień).
Portal Wspoldecydujemy.pl daje możliwość skonfigurowania sondażu /głosowania wedle własnych potrzeb (możliwość jednej lub wielu odpowiedzi, opcja weryfikacji respondentów, prezentacji wyników, dodawania komentarzy itp.).