Sondaże

Budżet Obywatelski Gmina Skawina 2018

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie - 28.lis.2017

Mechanizm budżetu obywatelskiego daje mieszkańcom Gminy Skawina możliwość współdecydowania o wykorzystaniu kwoty 600 000,00 zł na cele lokalnej społeczności.

więcej >

GŁOSOWANIE - BUDŻET OBYWATELSKI MIASTA I GMINY SKAWINA 2017

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie - 18.paź.2016

MIASTO I GMINA SKAWINA

więcej >

GŁOSOWANIE - BUDŻET OBYWATELSKI KRYNICY-ZDROJU 2017

Gmina Krynica-Zdrój - 29.wrz.2016

PRAWIDŁOWE ODDANIE GŁOSU: 1. zaznacz wybrany projekt 2. wpisz numer PESEL 3. wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych 4. kliknij przycisk WYŚLIJ Po poprawnie oddanym głosie pojawi się na górze strony komunikat ​Głos został oddany na sondaż

więcej >

Top 10 Chorzowa

UM Chorzów - 10.maj.2016

Stwórz listę najciekawszych miejsc w Chorzowie! Na wykazie Top 10 znajdzie się: Park Śląski, Stadion przy ul. Cichej, Teatr Rozrywki, szyb Prezydent i Zoo. Wybierz z listy kolejne miejsce, które zasługuje na miano najciekawszej atrakcji w mieście!

więcej >

NOWOŚCI KULTURALNE GMINY RYGLICE

Ryglice - 19.sty.2016

Wypracowaliśmy krótką listę wydarzeń oraz ofert, które mogłyby być interesujące dla mieszkańców gminy Ryglice, a których nie ma jeszcze w przestrzeni działań różnych podmiotów zajmujących się tematyką szerokiej kultury. Prosimy o głosowanie.

więcej >
Sondaż to sposób na to, by w szybki i prosty sposób dowiedzieć się, co sądzą ludzie na temat wybranej kwestii, które z proponowanych rozwiązań (np. projektów graficznych, wizualizacji) najbardziej im się podoba itp.
Portal Wspoldecydujemy.pl ułatwia przeprowadzenie takiego sondażu (głosowania) przez Internet.
Sondaż warto przeprowadzić, jeśli:
mamy do rozstrzygnięcia kwestię, którą da się zawrzeć w jednym prostym pytaniu z odpowiedziami do wyboru (np. pytania zamknięte z odpowiedziami „tak” lub „nie”, propozycje sloganów promocyjnych, nazwy miejsc),
mamy do wyboru kilka projektów graficznych / wizualizacji (np. logotypów, modeli ławek,koncepcji zagospodarowania miejsc).
Portal Wspoldecydujemy.pl pozwala na definiowanie wszystkich wymienionych rodzajów pytań.
Jest to więc swego rodzaju forma głosowania, którego wynik jest pomocny dla organizatora sondażu przy podejmowaniu ostatecznej decyzji. Wyniki sondażu obrazuje wykresM, który można zobaczyć bezpośrednio po oddaniu swojego głosu lub po zakończeniu trwania sondażu (w zależności od wybranych ustawień).
Portal Wspoldecydujemy.pl daje możliwość skonfigurowania sondażu /głosowania wedle własnych potrzeb (możliwość jednej lub wielu odpowiedzi, opcja weryfikacji respondentów, prezentacji wyników, dodawania komentarzy itp.).